ფაბრის პიკო - პროფესორი, პანთეონ-ასას უნივერსიტეტი (პარიზი II). ევროპის სამართლის სამაგისტრო პროგრამის ხელმძღვანელი. გამოცემის „სამართალი და ევროკავშირის“ დირექტორი. ევროპული სწავლების ასოციაციის საპატიო პრეზიდენტი (საფრანგეთი) |
მარტინ კოლე - Panthéon-Assas-ის (Paris II) უნივერსიტეტის პროფესორი (საფრანგეთი) |
ანა ჰამონიკი - რენის უნივერსიტეტის (1) პროფესორი (საფრანგეთი) |
მათიუ მერპოელი - საფრანგეთის ლილის კათოლიკური უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის ასოცირებული პროფესორი საჯარო სამართალში (საფრანგეთი) |
ოტმარ სეული - პარიზ ნანტერის უნივერსიტეტის ემერიტუს პროფესორი, ფრანგულ-გერმანულ-ევრპისტიკა სამართალში; ევროკავშირის აღმოსავლეთის გაფართოების შემდეგ, "საზაფხულო უნივერსიტეტების" დამფუძნებელი სამართალმცოდნეობაში. პოცდამის (გერმანია) და ვილნიუსის (ლიტვა) უნივერსიტეტების "დოქტორი ჰონორის კაუზა" (საფრანგეთი) |
ფრანჩესკო ლონგობუკო - კერძო სამართლის ასოცირებული პროფესორი – MIUR სრული პროფესორის კვალიფიკაცია, იურისტი უმაღლესი მაგისტრატურის ეკონომიკის დეპარტამენტში, Roma Tre University Erasmus-ის აკადემიური კოორდინატორი (იტალია) |
კაროლ კარსკი - სამართლის დოქტორი, ვარშავის უნივერსიტეტის პროფესორი და სამართლისა და ადმინისტრირების ფაკულტეტზე საერთაშორისო საჯარო სამართლის დეპარტამენტის უფროსი, ევროპის უნივერსიტეტის საპატიო დოქტორი, თბილისი (პოლონეთი) |
აბდელგანი ბენაირედ - სამართლის დოქტორი, უზენაესი სასამართლოსა და სახელმწიფო საბჭოს მიერ ასოცირებული ადვოკატი, დამტკიცებული სამრეწველო საკუთრების იურისტი INAPI-ში, დოქტორი - Aix-Marseille უნივერსიტეტი (ალჟირი) |
ევა გოცირიძე - სამართლის დოქტორი, საქართველოს საკონსტიტუციო სასამართლოს მოსამართლე, წმიდა ანდრია პირველწოდებულის სახელობის ქართული უნივერსიტეტის პროფესორი. (საქართველო) |
ლევან ჯაყელი - საერთაშორისო სამართლის დოქტორი, ბათუმის შოთა რუსთაველის სახელობის სახელმწიფო უნივერსიტეტის იურიდიული და სოციალურ მეცნიერებათა ფაკულტეტის დეკანი, პროფესორი (საქართველო) |
გერჰარდ ლინგელბახი - პროფესორი, სამართლის დოქტორი, ფრიდრიხ შილერის სახელობის იენის უნივერსიტეტი (გერმანია) |
პატრიკ ტერი - საერთაშორისო სამართლის დოქტორი, კელის საჯარო ადმინისტრაციის უნივერსიტეტის პროფესორი, კელის უნივერსიტეტის სამართლის ფაკულტეტის დეკანი (გერმანია) |